Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zde Vám představuji naše, ale i externí kočičky, které hledají nové domovy. 

 

Všem zájemcům o adopci kočičky či kotěte: nemám v této rubrice  vložené do nabídky všechny kočičky, nejlepší ze všeho je přijet, chvíli pobýt, poznat se s kočičkami a buď si vybrat - nebo ještě lépe "se nechat vybrat" kočičkou samotnou.

 

Kočičky umísťuji pouze jako mazlíky s tím, že musí mít možnost bydlet v bytě či domku spolu s lidmi.

Neumísťuji je jako kočky venkovní, kočky, které loví myši, kočky do stáje či stodoly. 

-----------------------------------------------------

 Čtyřměsíční krásná zdravá, mazlivá koťátka - holčička a kluk hledají velmi akutně DOMOV:

tribarevka-a-mourecek.jpg

tribarevka.jpg

mourecek.jpg

monet.jpg

 

NEHLEDÁTE HO?????

--------------------------------------

naše kočičky :

 

 

 

 

 

peta.jpg

Péťa

  Péťa se narodil asi 1.9.2015, k nám přišel z Květné po nepovedené kastraci nekastraci. Je plašší, ale se mnou se mazlí, manžela se nadále dost bojí. Kastrovaný, plně očkovaný, FeLV, FIV negativní

 

 

vila-zvonilka.jpg

Víla Zvonilka

nar. asi 15.9.2015, k nám přišla 7.10. jako malinké koťátko, které je třeba několikrát denně krmit z lahvičky s dudlíkem. Vyrostla z ní trochu rozpustilá a rozmazlená kočičí slečna, je plně očkovaná, FeLV, FIV negativní, kastrovaná.

 

 

pisnicka.jpg

Písnička

nar. asi 15.6.2015, černá, droboulinká, povídavá, umazlená, testovaná, očkovaná, kastrovaná

 

 

jamboreknaprkne.jpg

 

Jamborek

Jamborek se narodil asi 24.12.2014, je to obrovský mazlík, temperamentní kocourek, který potřebuje hodně pozornosti a správného kočičího kamaráda. Sice má obě očička, ale jedno je malinkaté, jako kdyby skoro nebylo a nefunkční. Je třeba na očko dohlížet, v budoucnu jsou možné koplikace s tím, že by potřeboval malý operativní zákrok. Jamborek je FIV/FeLV negativní, plně očkovaný, kastrovaný.

Jamborek má svoji adoptivní maminku paní Šimkovou

 

 

393970170.jpg

 Twentík (v popředí)

Narozen asi v říjnu 2014, velmi mazlivý, FIV/FeLV negativní, plně očkovaný, upovídaný, drobný a kastrovaný. Moc rád chodí ven.

 

 

selfie-z-chmeliku.jpg

Selfie

Selfinka se narodila asi 7.9.2014. Je FeLV/FIV negativní, mazlivá, drobná a hebounká. 2.4.2015 kastrovaná.

 

 

mirecek.jpg

Mireček

Mireček se narodil asi 20.8.2014. Je zvyklý na další kočičky, na malé děti, veliký mazlík. FeLV, FIV negativní, plně očkovaný.

 

 

kvetuska.jpg

Květuška

Květuška se narodila asi 15.8.2014, je FeLV/FIV negativní, očkovaná. Je to mazlivá kočička, ráda spí v posteli. Kastrovaná.

 

 

pict3339.jpg

Uhlík

Uhlík,  FeLV, FIV negativní, plně očkovaný. Nar. asi 25.5.2014, je to plašánek, cizích lidí se moc bojí. Když ho vezmu do náruče, vrní a moc rád se mazlí. Kastrovaný 2.4.2015.

 

 

meluzin.jpg

Meluzín

Meluzín aneb Melu je narozený asi 1.3.2014, je to velice mazlivý kocourek, ale stále hodně a hodně povídavý, kastrovaný. Když je doma relativní ticho, tak je Meluzín venku, ale jakmile slyšíme volání, které nepřestává, je to jisté - Melu je doma a chce mazlit!

 

 

penny.jpg

 

Penny

nar. 1.4.2012 - krásná kočička typu Felix, hravá, mazlivá, povídavá, temperamentní a velká myšilovka. Kastrovaná.

 

726250901.jpg

Brejlička 

Nádherná želvička, upovídaná, mazlivá, ráda spinká v posteli, dost dominantní. Narozená asi 1.6.2012. Očkovaná, kastrovaná - jedno z "Heleňátek".

 

 

dscn9476.jpg

 

438980798.jpg 

Bradička

 

Bradička se narodila 1.6.2012 mamince Helence. Je to milá kočičí slečna, ráda se pomazlí, ale také má ráda svůj prostor. Bradička trpí alergií na klíšťata.

 

 

676863178.jpg

  Alastor

vlevo - narozen 24.5.2012 mamince Uršulce. 

 

 

cervenacek.jpg

  Červeňáček

 nádherný červený  kocourek, nar. asi 1.5.2010. Je to kliďas,  veliký mazlík, rád spinká v posteli.

 

 

liborka.jpg   

Liborka

Liborka se narodila asi 1.5.2011, k nám přišla v září 2011 spolu s maminkou Kavánkovou. Liborka je sice mazlivá, ale velmi samostatná a osobitá kočička. Nemá moc ráda ostatní kočičky, je vynikající lovec myšek. K cizím lidem velmi nedůvěřivá. Kastrovaná.

 

 

dscn8949.jpg

Pitkin

Pitkinek se narodil asi 20.5.2011. Je čokoládové barvy, velmi mazlivý, komunikativní, chytrý. Kastrovaný. Po těžké viroze na jaře 2013 je třeba hlídat hodnoty ledvin, trápí ho někdy více někdy skoro vůbec chronická rýma.

 

 

572525574.jpg

Helenka

Helenka se narodila asi 1.5.2009, ale možná daleko dříve. Je to nádherná  želvovinová mourinka, zlatá máma koťátek 2012, i adoptivních. Je tichá, nenáročná, ráda se mazlí, ráda loví myšky a nahřívá si kožíšek na sluníčku. Kastrovaná. Když může, spí v posteli. Má po čištění zoubků, několik se muselo i vytrhnout.

  

 

pict1713.jpg

Iriska

Iriska se narodila asi 2.5.2010, k nám přišla na podzim 2013. Má jen jedno očičko, druhé muselo být po těžkém rohovkovém vředu vyjmuto. Iriska je mazlivá, robustní kočička, ráda spí v posteli a nejlépe přímo na člověku. Moc ráda chodí ven. Je chytrá. A - krásná. S ostatními kočičkami vyjde, je ale hodně dominantní. Trápí ji chronický zánět v tlamičce, také má po úrazu spodní čelisti v pusince "destičku", která jí tam asi zůstane napořád. Iriska by moc potřebovala svoje lidi, svůj klid - kde nejsou žádné další kočičky a kde se bude mazlit jen s těmi svými lidmi. Velmi dobře vychází i s malými dětmi. Bohužel opakované záněty v pusince jsou její handicap, ale dá se i předpokládat, že v novém domově se záněty zmírní, nebou na ni působit ataky nemocí od ostatních depozitních kočiček. Moc bychom Irisce přáli krásný a milující domov.

 

entik.jpg

Entík

Entíček se narodil asi 1.8.2013, je to krásný kocourek, s námi se moc rád mazlí, ale cizích lidí se velmi bojí. Pochází od plaché kočičky, která svá koťátka porodila poblíž jedné truhlárny ve Svitavách.

 

zizala-z-chmeliku.jpg

Žíža

Žížalka se narodila asi 2.5.2010, je to nádherná kočičí dáma, tichá, mírná a velká. Má moc ráda svůj klid na skříni v ložnici, odkud si odběhne na pár hodin ven a zase se vrací. Poslední měsíce spí se mnou v posteli, u hlavy, nádherně přede, ale musí spát u obličeje, jak se otočím, přejde na druhou stranu polštáře. Bohužel  ji trápí chronický zánět v pusince a patrně ji čeká vytrhání zoubků, má i po operaci špíčků na bříšku.

 

886097467.jpg

 

Nevíte-li jakou kočičku, dojeďte - a vyberete si... 

 

 

 ------------------------------------------------------------

Virtuální adopce  kočiček :

 

 

Obrazek

Golfík

   nar. asi 20.9.2009, je velice mazlivý, miloučký, hravý a něžný. Je drobnější, křehounký. Rád si hraje, určitě by mu kočičí kamarád chyběl. Kdosi ho vyhodil coby miminko u čerpací stanice ve Vysokém Mýtě.... Golfíček je ale velmi plachý a po všech letech, co je u mne, už by patrně přechod do nového domova nezvládnul.

Kocourka je možné virtuálně adoptovat. 

 

Obrazek

 Poldinka

je zachráněná kočička ze zahrádkářské kolonie, kdy ke mně přišla na smrt nemocná. Všechno překonala a vyrostla  do krásné kočičky. Poldinka je narozena asi 1/8 2009, velice plachá...

Kočičku je možné  virtuálně adoptovat.

  

Obrazek

Bonifácek

 Moureček Bonifácek, narozený 1.4.2008 kočičce Jitce, velikánský mazlík, nádherný, velký, atletický  kocourek, ale vůči cizím lidem plachý.

Kocourka je možné virtuálně adoptovat.

 

 Obrazek

Bětulka 

Tříbarevná Bětulka, narozená 12.4.2008 kočičce Bětušce, kastrovaná, umazlená, veliká  a upovídaná. K cizím lidem je  nedůvěřivá.

Kočičku je možné virtuálně adoptovat. 

 

 

pict0014.jpg

Buřtík

Buřtík se narodil v květnu 2012 v sezemickém depozitu, k nám se dostal po požáru onoho depozita s tím, že je poloplachý - což je pravda. Naštěstí se ale dobře adaptoval a našel si u nás svoje místo. K cizím lidem je ale velmi nekontaktní.

 

 

pict0016.jpg

Mikešek

 

Mikešek se stejně jako Buřtík k nám dostal po požáru v sezemickém depozitu. Narozen asi 1.5.2010, ostražitý a k cizím lidem velmi nedůvěřivý. K přímé adopci je celkem nevhodný, ale pokud by se našli lidé, kteří by k němu byli shovívaví a měli s ním velikou trpělivost, určitě by byl bezva kocouří kamarád.

 

dsc_0069.jpg

 

Kamilka

Kamilka se stejně jako Buřtík k nám dostala po požáru v sezemickém depozitu. Nar. asi 1.5.2009, ostražitá a k cizím lidem velmi nedůvěřivá. K přímé adopci je  nevhodá.

 

pict0037.jpg

Tomášek

 

Tomík se narodil 30.4.2007 kočičce Toničce - tu jsem tenkrát našla u Billy, žebrajíc o kousek rohlíku, aby zahnala hlad, vyhublou, s ostříhanými vousky....a vysokobřezí. Tomík se v červenci 2007 umístil, skoro pět let měl bezva domov - až nám jej majitelka vrátila, že už ho foinančně nezvládne.... Tomášek nepapá granulky, opravdu ne, ani jednu - zato konzervičky, kapsičky a maso mu chutnají. Jenže má struvity, časté záněty močových cest a je na dost drahé dietě... Přáli bychom mu nový a stálý domov, ale víme, že náklady na Tomíka jsou veliké a těžko hledat  desetiletému kocourkovi nový superdomov, když všude kolem jsou spousty zdravých koťat a kočiček....

Tomík má adoptivního tatínka Ing. Mojžišíka

 

 

Další kočičky, které jsou v našem depozitu jsou vhodné spíše k virtuální adopci.

Nicméně, přestože jsou tyto kočičky nějakým způsobem handicapované, neodmítám, že by nemohly odejít do nového domova. Jen potřebují zvýšenou péči.

Podívejte se tedy na nabídku těchto kočiček :

www.kockysobe.estranky.cz/clanky/virtualni-adopce.html

 

  

Obrazek

 

 

                                                                                                                                                                        

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Boris

Eva, 1. 2. 2010 22:36

Anetko, Borisek zatím zůstává doma. Zkuste se podívat na bazoši, hyperinzerci atp. na dlouhosrsté kočičky. Pokud se ke mně dostane nějaká volná, dám vědět. Mamince přeji rychlé uzdravování.

Dotaz na Boriska

Aneta Mlčková, 31. 1. 2010 10:51

Dobrý den,
tuším, že už jsem Boríska prošvihla, ale i přesto se ptám - nemáte ho náhodou ještě? Mamka se má vrátit po dlouhé době z nemocnice a bude se ještě dlouho rehabilitovat doma (je pohyblivá a samostatná) a tak jí chci pořídit společníka. Vždy si moc přála mít dlouhosrstého kocourka, takže kdybyste o nějakém chlupatém fešákovi věděla... Hned by se jí lépe uzdravovalo. Předem děkuji za jakoukoliv zprávu.
S pozdravem Aneta Mlčková, okr. Svitavy

Joleček

Eva, 28. 1. 2010 22:21

Zdeni, to mě mrzí - Joleček dnes odjel. Kdybyste měla zájem čistě o modré kotě - možná bych jedno "vyštrachala". Tedy, je jedna modrá kočička co má odrostlá modrá koťata a jedna hodná paní je chodí krmit, protože páníčkové na ně dosti kašlou. Takže bych prostě jedno nechala dovézt....

Joleček

Zdena-Přelouč, 24. 1. 2010 15:19

Dobrý den,měla bych zájem o Jolečka,měl by se u nás moc dobře,jsme milovníci kočiček...Zdena.Rad.@seznam.cz

Sárinka

Šárka, 19. 1. 2010 18:53

Dobrý den je ještě u vás Sárinka?

Milá paní Evo

Karolína, 15. 1. 2010 15:23

Jste anděl, seslaný těm kočičkám shora! Moc mne těšilo, že jsme se poznaly osobně, bylo to krásných pár hodin, kdybych nemusela zpátky do Prahy, tak tam u Vás jsem snad ještě dneska. Daneček je úžasný a věřím, že až bude vše v pořádku, tak si ho odvezu a začne seznamování s Melíškem, ti dva si budou, snad, rozumět! Moc bych jim to přála, aspoň by jim nebylo společně smutno! A díky za všechny spokojené kočičáky u Vás v depozitu!!!!

Melíšek

Karolína, 17. 12. 2009 7:26

Je útulkový kocourek, hnědočerný, oči má obrovské oranžové, asi se někde mihla nějaká britka. Je neuvěřitelný mazel a tulínek, vrní jak motorek co nemá vypínač a taky vůbec nikdy nebyl raubířské koťátko, je klidný a takové kocouří zlatíčko to je. Myslím, že by byli dobrá dvojka. Tak v lednu se uvidíme. Přeji krásné vánoce všem kočičkám i kocourkům, co mají to štěstí, že mohou být u Vás v teplíčku a láskyplném prostředí a těším se, že si je v lednu pohladím a podrbkám.

barva oka

Eva, 16. 12. 2009 20:22

Joleček je normální kočičí dorostenec, ale Zdeněček má doma opravdové Ruské modré...a ty mají nádherné zelené oči. Joleček je má spíš hnědošedé:) K Melíškovi ho ráda dám, je milý, mazlivý, tulivý, společenský a není žádný raubíř:)

Joleček

Karolína, 16. 12. 2009 15:36

prosím, co je to "špatná barva oka"? To mu v něčem vadí? Já bych ho k Melíškovi docela brala, je taky krásný!

Joleček

Eva, 15. 12. 2009 21:28

Ahoj Zdeněčku, to Vás ráda čtu:) Joleček je prostě rusáček se špatnou barvou oka:)) Ještě je doma...

Jolek

Zdeněk Krajča, 12. 12. 2009 18:11

teda to je krasavec, řekl bych, že měl nějakého ruského předka :-) snad už má nový pelíšek

Tak nějaký jiný kočičáček

Karolína, 11. 12. 2009 8:47

Daneček byl, pardon je, sice kouzelný, to je škoda, ale oni jsou miloučcí všichni! My se chystáme v lednu k Vám na návštěvu, přivezeme nějaké starší povlečení, granulky a další věci, tak to se pak uvidí, co mi skočí do náručí! Rezatý kocourek je taky nádherný. A hezky by k sobě barevně ladili - Melíšek je černohnědý.

Daneček

Eva, 10. 12. 2009 20:02

Karolínko, Daneček je už zamluvený...a zatím nevím, zda odjede nebo neodjede. Podle telefonátu vše vypadá dobře, ale někdy až po příjezdu zjistím "něco" a kočku nedám.... A za melíška se přimlouvám, aby kámoše nebo kámošku měl:)

Daneček

Karolína, 9. 12. 2009 15:13

Je úúúúúžasný kocourek! Byl by volný? Snesl by společnost kámoše, kterému je teď 7 měsíců!? Je stále sám a je mu doma smutno, určitě by si ti dva hezky vyhráli a Melíšek by měl společnost v době, kdy doma je prázdno! Bylo by možno ho odebrat v lednu, až k Vám s kamarádkou pojedeme? Melíšek je taky útulkový, zvyklý na společnost, kterou teď nemá a trochu "lumpačí", znečišťuje postel, protože trestá nepřítomnost paničky! No, ale někdo na ty granulky halt vydělávat musí!!!!

Borisek

Eva, 13. 11. 2009 13:34

Borisek volný je - je náááádherný (takovou kočku jsem nikdy nikde neviděla), ale bude potřebovat trochu trpělivosti, je to nedůvěřivka, ale když se vezme a mazlí se s ním, užívá si to náramně, jak ale hopsne dolů, mizí...:) Měl rohovkový vřed, ten je ale naprosto vyléčený. A bude obrovský!!!

Borísek

Líba, 12. 11. 2009 17:32

Je Borísek ještě volný?

mňááu

modrá hvězda, 6. 11. 2009 10:35

Jsou mooc krásné. Já bych sice kočičku chtěla ale rodiče mi to nedovolí, protože mám už čtyři. :-(

Vilík

Eva, 22. 9. 2009 19:29

Dobrý den, omlouvám se, Vilík má již nový domov...ale podobný kocourek brzy bude v nabídce:)

kotě - Vilík

Gabriela Nováčková, 22. 9. 2009 14:24

Dobrý den,

měla bych zájem o kotě - Vilík. Je ještě volný? Jsem z Prahy.